cs.basicnetwork.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

cs.basicnetwork.ro

Noua adresa a serverului si noul hub basicnetwork Romania
 
AcasaSupremeCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sugestii server

In jos 
+6
deea
aK1Ra
toto
Crow_GT;)
quest
MOSCHINO
10 participan?i
AutorMesaj
MOSCHINO
BeGiNNeR
BeGiNNeR



masculin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : Lucrez..
Data de inscriere : 27/09/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeJoi Oct 02 2008, 21:30

Fac acest topic pentru ca sa va comunic urmatoarele :

1.Prima data as cere marirea sloturilor pe server
2.Sa nu se mai dea admin la toti copii /Ma refer in cazul acelora care cer admin pe server.
3.In cazul in care cere cineva admin pe server adminii sa ii roage sa faca cerere pe forum .Admine se da in cazul in care se fac redirectionari,multe ore de jucat pe server si respectarea regulilor.!
4.Sa aducem lume oe forum sa se inregistreze.
5.Inmultirea posturilor + Regulament

As ruga toti adminii dupa server sa isi spuna parerea dupa urmatorul model :

1.Raspunsurile la intrebari vor fi de genul : [Sunt de acord.Nu sunt de acord]
2.As mai ruga sa isi dea fiecare cu parerea despre sugestiile mele.Nu vreau ca acest topic sa fie invisibil pentru toata lumea.

Deci astept pareri.
Cool
Sus In jos
http://www.gametracker.com/server_info/89.38.205.12:27015/
quest
Warrior
Warrior



Numarul mesajelor : 59
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 08/06/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeJoi Oct 02 2008, 21:37

hmm ia sa vedem....sunt de acord Wink lol!
Sus In jos
Crow_GT;)
BeGiNNeR
BeGiNNeR
Crow_GT;)


masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Localizare : Orasu bagabontilor:D
Stare de spirit : Beat manga :D :D
Data de inscriere : 26/09/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeJoi Oct 02 2008, 21:45

1.Prima data as cere marirea sloturilor pe server (depinde q cat prea mult va face lag chiar daca are 1gb)
2.Sa nu se mai dea admin la toti copii /Ma refer in cazul acelora care cer admin pe server.(dar nu varsta s conteze ci modu d gandire...oriqm nici chiar copii sub 15 ani=)) )
3.In cazul in care cere cineva admin pe server adminii sa ii roage sa faca cerere pe forum .Admine se da in cazul in care se fac redirectionari,multe ore de jucat pe server si respectarea regulilor.!(d acord)
4.Sa aducem lume oe forum sa se inregistreze.(asta si incercam d asta am sters ranku si topu dp sv k s intre lumea sa-l vada p forum)
5.Inmultirea posturilor + Regulament(d acord) albino
Sus In jos
toto
Vizitator
Vizitator



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 35
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 01/10/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeJoi Oct 02 2008, 21:47

sunt de acord Basketball bounce
Sus In jos
MOSCHINO
BeGiNNeR
BeGiNNeR



masculin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : Lucrez..
Data de inscriere : 27/09/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeJoi Oct 02 2008, 21:53

Asa e crow.E bine cu ranku si topu ca asa mai strangem lume pe forum..da ma gandesc ca nu toti o sa vor sa intre pe forum.. Evil or Very Mad Deci sansele sunt cam la 50% Smile) Mai astept pareri si ma bucur ca sunteti de acord...! Very Happy
Sus In jos
http://www.gametracker.com/server_info/89.38.205.12:27015/
toto
Vizitator
Vizitator



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 35
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 01/10/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeJoi Oct 02 2008, 21:54

aham dar unde vad si io ranhu si top15??? clown
Sus In jos
aK1Ra
OwNeR
OwNeR
aK1Ra


masculin
Numarul mesajelor : 221
Varsta : 33
Localizare : Hell Town
Data de inscriere : 24/02/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeJoi Oct 02 2008, 23:58

ranku si topu nai cum sal vezi acuma cap de bou ca schimb ceva pe forum asa ca inainte de plecare il vei vedea in curand...
PS toto sms
Sus In jos
https://basicnetwok.forumgratuit.ro
deea
Vizitator
Vizitator



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 35
Localizare : bacau
Data de inscriere : 03/06/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeVin Oct 03 2008, 13:07

eu sunt de acord atata timp cat merge bn sv si nu sunt ptobleme Smile
Sus In jos
MOSCHINO
BeGiNNeR
BeGiNNeR



masculin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : Lucrez..
Data de inscriere : 27/09/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeVin Oct 03 2008, 13:33

Cod:
era de la bun intzeles nu cred k mai era kzu sa
le mai zik cineva eu nu ma bag oricum faceti ce va taie capu pe voi mie
imi este indiferent sunt si pro si contra asa k treaba voastra

Parerea lui N ..!! Nu a postat unde trebuie si m`am oferit sa il ajut.

Deci s-a luat decizia..! Am vazut ca toti sunteti de acord.
Incepand de azi 03.10.2008 serverul Supremecs.idle.ro O sa aibe mai multe sloturi, Regulamentul adminilor este si el bifat..deci mai ramane sa vedem care admini o sa respecta regulamentu.

Spor la adminarie si sa ne auzim cu bine
scratch
Sus In jos
http://www.gametracker.com/server_info/89.38.205.12:27015/
gb
ImmortaL
ImmortaL
gb


masculin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 43
Localizare : Severin
Data de inscriere : 28/02/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: si da si nu...!!!   Sugestii server Icon_minitimeVin Oct 03 2008, 15:09

In mare parte sunt de acord cu ceace spuneti voi..DAR...
1. multi dintre playeri le este lene sa intre pe forum sa vada rank + top15
2. adminele ...daca sunt date...parerea mea..este sa se dea la cineva competenet de ele..sau sa se faca putina diferenta intre admini..cei care sunt vechi pe srv sau ceai care stiu..!!..nu vine unu care intra pe srv de 2 luni si are admin egal sau mai mare ca mine..!!!!
3. sa se fixeze odata pt totdeauna daca e sau nu FREE GAME...pt ca ati vazut cu totii..tero sta in baza cu awp..ct campeaza..si multe chestii de genu asta...trebuiesc anuntate la fiecare schimbare de harta..
4. si ..ca sa nu mai existe certuri sau neplaceri intre admini..ar trebui comunicare intre toti admini de pe srv..cand si ce harta sa puna...SAU..cel mai mare admin pe srv schimba harta..!!!
5. injuraturile si vb uratae din partea ORICARUI ADMIN...ar trebui sanctionate..!!!..pt ca astfel sa putem da un exemplu la playeri..
6
7 ... etc etc

PS:ar mai fi multe dar cel putin astea sa le punem in aplicare...
Sus In jos
MOSCHINO
BeGiNNeR
BeGiNNeR



masculin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : Lucrez..
Data de inscriere : 27/09/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeVin Oct 03 2008, 15:49

Asa e gb.Iti dau dreptate la unele cuvinte . Cel putin sa lase adminii care sunt pe server momentan ..! Ca altii care cer admin nu au nici 3 zile pe server . Regulile adminilor trebuie sa fie respectate .Deci toti adminii sa mai treaca si pe la regulament. Cu ranku si topu sa stii gb ca e mai bine pt ca :

Rankul din server nu este bun si nu se reseteaza.
Topul e la fe. Deci e intr-un fel mai bine ca e pus pe gametracker.

Cine nu vrea sa intre pe forum sa fie sanatos...Nu o sa isi afle ranku si topu niciodata
scratch
Sus In jos
http://www.gametracker.com/server_info/89.38.205.12:27015/
Crow_GT;)
BeGiNNeR
BeGiNNeR
Crow_GT;)


masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Localizare : Orasu bagabontilor:D
Stare de spirit : Beat manga :D :D
Data de inscriere : 26/09/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeVin Oct 03 2008, 18:49

Eu vreau s aduk doar o mika lamurire la faza q free game..E permis rushul,Ct are voie s faca atat panda l x(deoarece il paeste) dar si s se duka dupa tero..Insa o data c bmb e pusa ei sunt obligatzii s vina s faca DEFUSE..Tero nu au voie s capeze dekt l X dupa c au pus bmb..Cam asta ar fii d stiut...Ori putem pune l un plugins s vada toti ceea c d l un timp ar fii stresant sau s deschidem un topic si asa ar stii toti..Prin toti m refer la playerii adevaratzi care stiu k e bn s intrii si p forum nu numai s joci Wink Asta e parerea mea d copil d 19 ani q minte d 14 Very Happy sau orgoliu d 14 ani Very Happy
Sus In jos
Luca
Vizitator
Vizitator



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 53
Localizare : Targoviste
Data de inscriere : 11/10/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeSam Oct 11 2008, 22:55

referitor la ceea ce a spus gb despre schimbatul hartilor de catre adminul cel mai mare ,mi se pare o greseala,din cate stiu eu exista amx_chat,prin care va puteti pune deacord ce harti bagati,cine da la vot,etc,daca lasati treaba adminului cel mai mare ceilalti nu someaza?
Sus In jos
aK1Ra
OwNeR
OwNeR
aK1Ra


masculin
Numarul mesajelor : 221
Varsta : 33
Localizare : Hell Town
Data de inscriere : 24/02/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeDum Oct 12 2008, 00:51

se vb cu amx chat dar tot cel mai mare schimba sau asa pt a nu crea conflicte si erori intre admini ( adik 1 admin sa deie la vote iar celalalt sa bage direct harta )
Sus In jos
https://basicnetwok.forumgratuit.ro
gb
ImmortaL
ImmortaL
gb


masculin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 43
Localizare : Severin
Data de inscriere : 28/02/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: inca ceva   Sugestii server Icon_minitimeLun Oct 13 2008, 12:25

... da ma ..schimbarea hartii se poate face de orice admin..OK..dar prin amx_votemap ..CLAR... asta`i 1 la mana..
2 la mana..STAR .. baga cumetre comanda de slayteam....pt ca este nevoie de aceasta comanda..!!..sau poate este si n`am dat eu inca de ea..pt ca sunt unele comenzi schimbate...
Sus In jos
aK1Ra
OwNeR
OwNeR
aK1Ra


masculin
Numarul mesajelor : 221
Varsta : 33
Localizare : Hell Town
Data de inscriere : 24/02/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeLun Oct 13 2008, 14:50

addons facut de shadow fostu addons avea comanda dar nu mai zic nimic... sa rezolv niste probleme care le am si nu am cum sa le aman si ma voi ocupa si de addons , comenzi tot...
Sus In jos
https://basicnetwok.forumgratuit.ro
tOmYtZa
Vizitator
Vizitator



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 36
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 01/04/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeSam Oct 25 2008, 15:25

eu sunt de acord cu ce a zis gb :
"In mare parte sunt de acord cu ceace spuneti voi..DAR...
1. multi dintre playeri le este lene sa intre pe forum sa vada rank top15
2. adminele ...daca sunt date...parerea mea..este sa se dea la cineva competenet de ele..sau sa se faca putina diferenta intre admini..cei care sunt vechi pe srv sau ceai care stiu..!!..nu vine unu care intra pe srv de 2 luni si are admin egal sau mai mare ca mine..!!!!
3. sa se fixeze odata pt totdeauna daca e sau nu FREE GAME...pt ca ati vazut cu totii..tero sta in baza cu awp..ct campeaza..si multe chestii de genu asta...trebuiesc anuntate la fiecare schimbare de harta..
4. si ..ca sa nu mai existe certuri sau neplaceri intre admini..ar trebui comunicare intre toti admini de pe srv..cand si ce harta sa puna...SAU..cel mai mare admin pe srv schimba harta..!!!
5. injuraturile si vb uratae din partea ORICARUI ADMIN...ar trebui sanctionate..!!!..pt ca astfel sa putem da un exemplu la playeri.."

mai putin cu schimbatul hartilor
Sus In jos
gb
ImmortaL
ImmortaL
gb


masculin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 43
Localizare : Severin
Data de inscriere : 28/02/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: .....   Sugestii server Icon_minitimeLun Oct 27 2008, 16:20

Ok star...eu unu n`am gasit comanda. sau comenzile..poate ca erau sub alta forma..dar in fine...fa un addons si pune toate comenzile..dar punele si pe forum..!!..sa stim care sunt bune si care nu..dar doar cele bagate in addons`ul care`l vei face..!!!
Sus In jos
quest
Warrior
Warrior



Numarul mesajelor : 59
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 08/06/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeLun Oct 27 2008, 20:43

da aici pentru ce va mai bateti capu degeaba....ca vadca nu se mai ocupa nimeni de nimic nici de sv nici de forum Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sus In jos
aK1Ra
OwNeR
OwNeR
aK1Ra


masculin
Numarul mesajelor : 221
Varsta : 33
Localizare : Hell Town
Data de inscriere : 24/02/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeMar Oct 28 2008, 00:00

din moment ce toto face figuri si se crede stapanu tuturor si face pe ala smecher normal ca nu se mai ocupa de server nimeni
Sus In jos
https://basicnetwok.forumgratuit.ro
quest
Warrior
Warrior



Numarul mesajelor : 59
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 08/06/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeMar Oct 28 2008, 11:02

mda.....parca ati avea 8 ani....... scratch scratch
Sus In jos
r3ptyl3
Watcher
Watcher



Numarul mesajelor : 28
Varsta : 34
Localizare : Bistrita
Data de inscriere : 15/10/2008

Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitimeMar Oct 28 2008, 15:26

...scuzati k postez aici....d c nu im mai pot baga ip svului la favorite???mi-am instalat windowsu sh nu im mai pot baga ip svului in cs ???d c ???multumesc de ajutor...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sugestii server Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii server   Sugestii server Icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestii server
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» sugestii pt admini
» Cum potzi crea propriul tau server
» Cum potzi pune server-ul pe forum sau site

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cs.basicnetwork.ro :: cs.basicnetwork.ro :: Sugestii-
Mergi direct la: