cs.basicnetwork.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

cs.basicnetwork.ro

Noua adresa a serverului si noul hub basicnetwork Romania
 
AcasaSupremeCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Scoaterea adminului(Crow)

In jos 
+2
MOSCHINO
Crow_GT;)
6 participan?i
AutorMesaj
Crow_GT;)
BeGiNNeR
BeGiNNeR
Crow_GT;)


masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Localizare : Orasu bagabontilor:D
Stare de spirit : Beat manga :D :D
Data de inscriere : 26/09/2008

Scoaterea adminului(Crow) Empty
MesajSubiect: Scoaterea adminului(Crow)   Scoaterea adminului(Crow) Icon_minitimeVin Oct 03 2008, 01:22

Imi cer scuze k postez la reclamatzii dar nu exista rubrika speciala unde s pot cere scoaterea adminului...Din motive stiute doar d unii as dori s mi se scoata adminu..Gata fitzi bucurosi a-tzi scapat d mn..Respect pt toti cei care joaca p supreme :* :X :X :X Adios avetzi grija d voi Smile Rog p adminii Ak1ra si FRG Rapid cei care mi-au dat admin s posteze pro pt scoaterea adminului meu k sunt doar un figurant Smile Deasemenea as aprecia daca nu a-tz trce peste topicul meu si a-tzi posta toti pro pt scoaterea adminului meu..Asta v-atzi dorit..Deci datzi drumu la party si votatzi PRO Very Happy Very Happy Hai ReSpeKt!!!


Ultima editare efectuata de catre Crow_GT;) in Vin Oct 03 2008, 03:17, editata de 2 ori
Sus In jos
MOSCHINO
BeGiNNeR
BeGiNNeR



masculin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : Lucrez..
Data de inscriere : 27/09/2008

Scoaterea adminului(Crow) Empty
MesajSubiect: Re: Scoaterea adminului(Crow)   Scoaterea adminului(Crow) Icon_minitimeVin Oct 03 2008, 01:59

Nu se accepta. Topic mutat la cos. rendeer
Sus In jos
http://www.gametracker.com/server_info/89.38.205.12:27015/
aK1Ra
OwNeR
OwNeR
aK1Ra


masculin
Numarul mesajelor : 221
Varsta : 33
Localizare : Hell Town
Data de inscriere : 24/02/2008

Scoaterea adminului(Crow) Empty
MesajSubiect: Re: Scoaterea adminului(Crow)   Scoaterea adminului(Crow) Icon_minitimeVin Oct 03 2008, 15:13

Cerere RESPINSA


Ultima editare efectuata de catre aK1Ra in Vin Oct 03 2008, 15:16, editata de 1 ori
Sus In jos
https://basicnetwok.forumgratuit.ro
gb
ImmortaL
ImmortaL
gb


masculin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 43
Localizare : Severin
Data de inscriere : 28/02/2008

Scoaterea adminului(Crow) Empty
MesajSubiect: Oooole..:)))   Scoaterea adminului(Crow) Icon_minitimeVin Oct 03 2008, 15:13

Crow : vrei sa sti parerea mea...ceace ai scr tu da dovada de`o minte mai mica sau cel putin egala cu cea de 14 ani..si eu cred ca poti depasi rank`ul asta...TE ROG...
Eu unu sunt pro ca sa`ti respect ceace ai scr tu acolo..cu mintea de .... lol! lol!

sa fim seriosi..asa ceva doar fiumiu face ..atunci cand se supara ca nu`i dai jucaria..Smile)
Sus In jos
Crow_GT;)
BeGiNNeR
BeGiNNeR
Crow_GT;)


masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Localizare : Orasu bagabontilor:D
Stare de spirit : Beat manga :D :D
Data de inscriere : 26/09/2008

Scoaterea adminului(Crow) Empty
MesajSubiect: Re: Scoaterea adminului(Crow)   Scoaterea adminului(Crow) Icon_minitimeVin Oct 03 2008, 18:43

Man aseara m-am certat q cei care mi-au dat admin Akira si FRG.Si eu n-am d gand s aud dupa k am primit admin si aqum profit.Nu am minte d 14 ani am orgoliu prea mare Wink
Sus In jos
quest
Warrior
Warrior



Numarul mesajelor : 59
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 08/06/2008

Scoaterea adminului(Crow) Empty
MesajSubiect: Re: Scoaterea adminului(Crow)   Scoaterea adminului(Crow) Icon_minitimeVin Oct 03 2008, 23:28

ma eu creca tu esti batut in cap ! lasati draq adminul acolo !
Sus In jos
mvp
BeGiNNeR
BeGiNNeR
mvp


masculin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 37
Localizare : piatra neamt
Joburi/Distractii : cs
Data de inscriere : 04/05/2008

Scoaterea adminului(Crow) Empty
MesajSubiect: Re: Scoaterea adminului(Crow)   Scoaterea adminului(Crow) Icon_minitimeSam Oct 04 2008, 10:53

deci mi-au dat lacrimile sa-mi bp =)) iti dau si eu un PRo k vad k asta vrei lol! lol! lol!
Sus In jos
aK1Ra
OwNeR
OwNeR
aK1Ra


masculin
Numarul mesajelor : 221
Varsta : 33
Localizare : Hell Town
Data de inscriere : 24/02/2008

Scoaterea adminului(Crow) Empty
MesajSubiect: Re: Scoaterea adminului(Crow)   Scoaterea adminului(Crow) Icon_minitimeSam Oct 04 2008, 13:20

mvp aici e cosu de gunoi deci pot sa imi bag **** in tine de copil avortat si facut din **** ce esti. nai 20 de ani ai 12 creierul ala al tau e gol nu ma mai uimeste cu nimic esti praf pustiule
Sus In jos
https://basicnetwok.forumgratuit.ro
Crow_GT;)
BeGiNNeR
BeGiNNeR
Crow_GT;)


masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 34
Localizare : Orasu bagabontilor:D
Stare de spirit : Beat manga :D :D
Data de inscriere : 26/09/2008

Scoaterea adminului(Crow) Empty
MesajSubiect: Re: Scoaterea adminului(Crow)   Scoaterea adminului(Crow) Icon_minitimeSam Oct 04 2008, 14:23

MVP ms dar u imi dai pro in calitate dc? =))) k nu esti nk p supreme =))
Sus In jos
mvp
BeGiNNeR
BeGiNNeR
mvp


masculin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 37
Localizare : piatra neamt
Joburi/Distractii : cs
Data de inscriere : 04/05/2008

Scoaterea adminului(Crow) Empty
MesajSubiect: Re: Scoaterea adminului(Crow)   Scoaterea adminului(Crow) Icon_minitimeSam Oct 04 2008, 15:31

ba franzela(akira) c *** t agiti atat? relaxeazate coiae..dute mai fute si tu ceva k vad k esti cam stresat d la atata ****....c rost are sa n injuram aiurea?vb frumos k si eu ti-am vb la fel...eu doar mi-am dat cu parerea asupra dorintei lui crow d scoatere a adminului...c am facut rau?atata timp cat sunt inregistrat p forum cred k am dreptul asta....si dak eu am fost PRO pt scoaterea adminului asta nu inseamna k o sa il scoti....asa k chill out(calmeaza'te)
Sus In jos
aK1Ra
OwNeR
OwNeR
aK1Ra


masculin
Numarul mesajelor : 221
Varsta : 33
Localizare : Hell Town
Data de inscriere : 24/02/2008

Scoaterea adminului(Crow) Empty
MesajSubiect: Re: Scoaterea adminului(Crow)   Scoaterea adminului(Crow) Icon_minitimeSam Oct 04 2008, 15:49

bha copile 1 la mana tu nu esti admin pe server si nici player pe el deci nai nici un drept sa iti dai cu parerea pt asta asa ca shhht dute si mai da la o **** poate asa ti se mai lumineaza mintea
Sus In jos
https://basicnetwok.forumgratuit.ro
aK1Ra
OwNeR
OwNeR
aK1Ra


masculin
Numarul mesajelor : 221
Varsta : 33
Localizare : Hell Town
Data de inscriere : 24/02/2008

Scoaterea adminului(Crow) Empty
MesajSubiect: Re: Scoaterea adminului(Crow)   Scoaterea adminului(Crow) Icon_minitimeSam Oct 04 2008, 15:52

TOPIC CLOSED
Sus In jos
https://basicnetwok.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Scoaterea adminului(Crow) Empty
MesajSubiect: Re: Scoaterea adminului(Crow)   Scoaterea adminului(Crow) Icon_minitime

Sus In jos
 
Scoaterea adminului(Crow)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere admin Crow

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cs.basicnetwork.ro :: Diverse lucruri :: A fost odata ca niciodata...-
Mergi direct la: