cs.basicnetwork.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

cs.basicnetwork.ro

Noua adresa a serverului si noul hub basicnetwork Romania
 
AcasaSupremeCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 reclamatie gb

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
r3ptyl3
Watcher
Watcher



Numarul mesajelor : 28
Varsta : 34
Localizare : Bistrita
Data de inscriere : 15/10/2008

reclamatie gb Empty
MesajSubiect: reclamatie gb   reclamatie gb Icon_minitimeMier Oct 15 2008, 12:25

Cer suspendarea adminului la gb ptr urmatoarele:
1-ii datea slap intr-o veselie lu NaNoz0r
Nu aveti voie sa pasuiti jucatori doar ca ii cunoasteti(suspendare admin)
2-schimba harta knd are el chef chiar dak sunt 2 3 jucatori (o da la vot da pune tot ce are el chef)
Pentru a Schimba Harta Trebuie sa da-ti La vot in ultimile 3 min !(suspendare admin) Se da Vote Map cu 3 min inainte de expirarea harti
3-la mine nu o avut treaba:ban permanent k iam parut codat(+k toata ziua am jukt cu quest sh el nu o zis nimik gb mia dat ban permanet k sunt "codat"
Daca vezi vreun codat sa folosesti comanda "amx_blind", asigarandu-te astfel ca este codat, si nu vei folosi una din comenzile: "amx_banshot ...", "amx_ban ...", "amx_addban ...". Inainte de a da amx_unblind(daca nu ii se scoate blindul si primeste ban sau kick cine va intra dupa va avea automat blind de obice numai ce cu steam patesc asta) cine nu tine cont va avea adminul suspendat pana isi baga mintile in cap



Va rog s ii suspendati adminul ptr cel putin o saptamana.....R3sP3cT
Sus In jos
aK1Ra
OwNeR
OwNeR
aK1Ra


masculin
Numarul mesajelor : 221
Varsta : 33
Localizare : Hell Town
Data de inscriere : 24/02/2008

reclamatie gb Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie gb   reclamatie gb Icon_minitimeMier Oct 15 2008, 13:22

la regula numarul 2 cu schimbarea hartii o procedat corect
nu se va juca d2 daca sunt mai putini de 8 jucatori pe harta si cum ai spus tu erau 2 sau 3 deci o procedat corect
cat despre restu noi vom analiza problemele
Sus In jos
https://basicnetwok.forumgratuit.ro
gb
ImmortaL
ImmortaL
gb


masculin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 43
Localizare : Severin
Data de inscriere : 28/02/2008

reclamatie gb Empty
MesajSubiect: hmmmmm   reclamatie gb Icon_minitimeMier Oct 15 2008, 20:13

Playere... 1 la mana... slap lui nanozor ..d c ..??..pe d2long daca esti tero..tre sa pui bmb..nu sa campezi in groapa...am anuntat inainte de a da slap..TERO NU CAMPA...PLANTEAZA BOMBA..SLAY...este..??? Shocked casca ochii
2 la mana...schimbarea hartii cand sunt putini playeri se face automat..nu popti juca pe harta mare SAU PE HARTA CARE`AI VREA TU..!!!..s`o joci..CORECT..??
3 la mana...nu cred c`am dat azdimineata vre`un ban fara MOTIV..sau fara poze facute atunci cand este cazul..
DA AM DAT BAN LA ACEEIA CARE SE VEDEA CU OCHIUL LIBER CUM JOACA CU COD..!!!!

SI 4 LA MANA...sa raspunda quest ca el era pe srv astazi..daca am scris eu vre`o aberatie in cele mai sus...si daca nu e cum spui tu..si ai mintit..sau aberat vei veda consecintele..!!!!
Sus In jos
quest
Warrior
Warrior



Numarul mesajelor : 59
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 08/06/2008

reclamatie gb Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie gb   reclamatie gb Icon_minitimeMier Oct 15 2008, 20:33

waaa guta ,1.la mana nu gb ti`a dat ban ci eu,2.Nu mai scoate codu si il baga 3.Joaca corect 4.gb a facut bine la slay lu ala ca nu punea bomba IA ZIMI TU MI`e CINE PUNE BMB TERO SAU CT ? deci gb nu o facut nik gresit Basketball scratch scratch scratch scratch
Sus In jos
r3ptyl3
Watcher
Watcher



Numarul mesajelor : 28
Varsta : 34
Localizare : Bistrita
Data de inscriere : 15/10/2008

reclamatie gb Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie gb   reclamatie gb Icon_minitimeJoi Oct 16 2008, 09:24

mahh tata yo nu"ss gutza...dak voi sunteti niste copii kre habar nu aveti de cs sh aveti admin doar ptr a strik joku lasatio balta....sh referitor la coade pe fy_snow va fac p kre vreti voi ptr k p harta aia m-am jukt mereu kte 4 -5 ore p zi asha k mai bne va lasati dak habar nu aveti cum se vede un cod sau altceva...cum o zis ak1ra wall=poze sh aim=demo...sa stiti sh voi "adminilor" lucrurile astea...kre sunteti de acord ash vrea s fac un jok cu gb p fy_snow sh dak dupa 30 de runde il invinga s ii se dea ban p sv ptr k el joak km codat.....astept un raspuns
Ps:sh sa stiti k un cod nu se baga sh se scoate knd credeti voi ....ar trebuii sa va lasati mah copiii de cs k habar nu aveti ....
Sus In jos
aK1Ra
OwNeR
OwNeR
aK1Ra


masculin
Numarul mesajelor : 221
Varsta : 33
Localizare : Hell Town
Data de inscriere : 24/02/2008

reclamatie gb Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie gb   reclamatie gb Icon_minitimeJoi Oct 16 2008, 12:33

hai ca deja o luati prin porumb daca vreti duel 1 la 1 exista topic special pt asta
TOPIC CLOSED
Sus In jos
https://basicnetwok.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





reclamatie gb Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie gb   reclamatie gb Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie gb
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie web.dll
» Reclamatie
» Reclamatie DarkRulz
» Reclamatie s1ca
» reclamatie quest!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cs.basicnetwork.ro :: cs.basicnetwork.ro :: Reclamatzii admini-
Mergi direct la: