cs.basicnetwork.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

cs.basicnetwork.ro

Noua adresa a serverului si noul hub basicnetwork Romania
 
AcasaSupremeCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Schimbarea Modlului De Cerere Admin...

In jos 
+3
Corbul_GT
r3ptyl3
shs*
7 participan?i
AutorMesaj
shs*
BeGiNNeR
BeGiNNeR
shs*


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 35
Localizare : luna
Data de inscriere : 12/10/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeVin Oct 17 2008, 13:18

Deci .. Ar trebui skimbat modelu ala .. si inlocuit cu altu ..exp
Nick:
Timpul petrecut pe sv & orele
Adminul dorit
Ptr ce vrei adminu 
Steam on /off
Steam ID
Yahoo ID
IP 
Si lista poate sa continue cu tot felu de chesti da eu zik ca asa ar fi cel mai bne ..
Sus In jos
r3ptyl3
Watcher
Watcher



Numarul mesajelor : 28
Varsta : 34
Localizare : Bistrita
Data de inscriere : 15/10/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeVin Oct 17 2008, 13:55

yo is de parere k o cerere nu are rost sa fie foarte complikta....scurt sh la obiect ...asha k shs nu are rost ce spui u ...dak o sa fak cineva cu zici u atunci probabil o sa ma intrebi sh de unde sunt varsta,la kte ma trezesc...nu are rost,cea de akum e foarte buna...parerea mea...R3sP3cT for aLL drunken


PS:poa sa fie lista ta kt de lunga k pan la urma tot admini hotarasc ....ce se intampla..... rendeer
Sus In jos
shs*
BeGiNNeR
BeGiNNeR
shs*


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 35
Localizare : luna
Data de inscriere : 12/10/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeVin Oct 17 2008, 14:23

Eu miam zis parerea ..  la cererea care e acum nu specifici de cand joci pe server nu specifici adminu pe care il vrei si dc .. si nu te intreaba nimeni la cat te scoli sau ce ai zis u ..dar specifici de cat timp joci si cate ore..si nu te mai da u mare specialit sa iti dea admin .... in fine ..nam chef sa ma contrazik cu u ..aici se zik sugestii ptr sv ..asa ca miam zis parerea
Sus In jos
Corbul_GT
Watcher
Watcher
Corbul_GT


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 34
Localizare : Orashu Bagabontilor...
Data de inscriere : 11/10/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeVin Oct 17 2008, 14:31

r3ptyl3 a scris:
yo is de parere k o cerere nu are rost sa fie foarte complikta....scurt sh la obiect ...asha k shs nu are rost ce spui u ...dak o sa fak cineva cu zici u atunci probabil o sa ma intrebi sh de unde sunt varsta,la kte ma trezesc...nu are rost,cea de akum e foarte buna...parerea mea...R3sP3cT for aLL drunken


PS:poa sa fie lista ta kt de lunga k pan la urma tot admini hotarasc ....ce se intampla..... rendeer
Pretene uite k poate ne intereseaza si c varsta ai pt k noi nu primim k admini copii..La cat te trezesti uite k e buna informatia k s vedem cand vei sta p sv..Dk stim d fiecare knd intra asa putem oferi tot timpul sv serviciile unui admin...Deci dk ar fii s-o iau asa orice inf e buna..Asta k sa-tzi dau replik l c ai zis..Iar propunerea lu sHs mi se pare ff buna..Timpul petrecut p sv e ff important..K observ k dupa o sg zii p sv deja ceretzi admin...
Sus In jos
r3ptyl3
Watcher
Watcher



Numarul mesajelor : 28
Varsta : 34
Localizare : Bistrita
Data de inscriere : 15/10/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeVin Oct 17 2008, 15:27

...mah da nu trebuie s ne certam k yo mi_am dat cu parerea...k pan l urma de asta e facut forumu...voi stiti ce faceti
Sus In jos
Luca
Vizitator
Vizitator



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 53
Localizare : Targoviste
Data de inscriere : 11/10/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeSam Oct 18 2008, 00:20

shs* parerea mea este ca exagerezi putin,acum sa ma explic referitor la acest subiect ai spus cum ai vrea sa arate cererea,nimic anormal pana aici ,poate doar partea cu citez : Ptr ce vrei adminu ,
tu pentru ce crezi ca vor oamenii admini? iti spun eu:
1 o cauza ar fi sa scape serverul de persoane care joaca neortodox
2 pentru a fi lingusiti si pupati in c**
3 pentru as-i da importanta

candva stiam un server benga ..nu il spun .,e interzis, care avea o regula simpla...suna asa : nu cereti admin ,avem dreptul de a ne alege singuri adminii,adminatul nu este un drept ci doar un privilegiu ce poate fi retras oricand,etc
concluzie:
daca eu am scris aici ca am 37 de ani tu poti verifica?...eu cred ca nu...deci?
Sus In jos
Corbul_GT
Watcher
Watcher
Corbul_GT


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 34
Localizare : Orashu Bagabontilor...
Data de inscriere : 11/10/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeSam Oct 18 2008, 12:54

Luca ai si u dreptatea ta...Dar eu sunt admin si nu m linguseste nimeni,nici nu m pupa in cur...Cei q care m inteleg imi sunt preteni d mult iar restu m injura..Deci faza q lingusitu in ziua d azi cade knd ai admin...Mai mult te injura lumea...Si s stii k s fii admin nu e un privilegiu..Pt k pana l urma e k o meserie..Noi facem munka p moca...Asiguram un sv curat pt voi Wink
Sus In jos
shs*
BeGiNNeR
BeGiNNeR
shs*


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 35
Localizare : luna
Data de inscriere : 12/10/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeSam Oct 18 2008, 13:30

Ma Luca .. Eu miam zis parerea..(ce ar fi bne ptr sv ptr ca modelu ala nu prea zice nik ).. Si nu toate serverele isi aleg admini cum zici u (cel putin eu nam auzit de vreun sv dasta) Dar am vzut servere la care trebuie sa ai 170 de ore etc etc ..sa vada care are rabdarea ptr acel admin.... Si faza cu "ptr ce vrei adminu" e asa sa vezi ce gandeste ala ..Si dupa pe server vezi .. face ce a zis pe forum ..etc .... intelegi la ce ma refer ... 
Sus In jos
Luca
Vizitator
Vizitator



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 53
Localizare : Targoviste
Data de inscriere : 11/10/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeSam Oct 18 2008, 19:13

Ok Shs* ,imi cer scuze public,nu am vrut sa te supar,ai si tu dreptatea ta dar......... chestia cu: de ce vrei admin o sa fie mai mult pentru fun pe forum,credema,nu detin un astfel de forum ,sunt doar admin pe serverul respectiv,si daca ai intra acolo sa citesti de ce vor majoritatea admin,sincer te-ar busii rasul si in acelasi timp poate nervii si ai vota numai cu "acces denied"

Pentru Corbul_GT imi cer scuze si fata de tine,regret ca nu am fost mai atent la ceea ce am scris si am lasat loc de interpretari gen "generalizare" ,nu am vrut sa generalizez,credema.
cat despre faptul ca adminul este un "privilegiu" sa sti ca nu am gresit,eu nu imi aduc aminte sa se fi nascut careva admin si la propriu si la figurat
Sus In jos
shs*
BeGiNNeR
BeGiNNeR
shs*


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 35
Localizare : luna
Data de inscriere : 12/10/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeSam Oct 18 2008, 20:20

Nu mai suparat.. ptr ca eu dau zik parerea mea..oricum nu castig nik ..>Very Happy<
Sus In jos
Corbul_GT
Watcher
Watcher
Corbul_GT


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 34
Localizare : Orashu Bagabontilor...
Data de inscriere : 11/10/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeSam Oct 18 2008, 20:53

Luca stai kalm nu se supara nimeni...C naiba suntem amici all ne zicem parerile...Pt mn sincer nu e un privilegiu...E doar munka si incerc s-o fac cat mai bn Smile
Sus In jos
quest
Warrior
Warrior



Numarul mesajelor : 59
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 08/06/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeSam Oct 18 2008, 21:08

Da pe aici ce este ?Explicatimi si mie ca sa inteleg Very Happy lol! Basketball
Sus In jos
Corbul_GT
Watcher
Watcher
Corbul_GT


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 34
Localizare : Orashu Bagabontilor...
Data de inscriere : 11/10/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeDum Oct 19 2008, 00:14

Nea quest aici e bar d negrii n-ai c cauta ....Iesi pana nu te dam noi afara =))
Sus In jos
aK1Ra
OwNeR
OwNeR
aK1Ra


masculin
Numarul mesajelor : 221
Varsta : 33
Localizare : Hell Town
Data de inscriere : 24/02/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeDum Oct 19 2008, 00:18

OFFTOPIC : uite cioara vorbeste =))))))) in loc sa croncane
ONTOPIC: Bha aici se vb lucrurile serioase nu prostii e loc special pt prostii sau inchidem topicu
Sus In jos
https://basicnetwok.forumgratuit.ro
Luca
Vizitator
Vizitator



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 53
Localizare : Targoviste
Data de inscriere : 11/10/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeJoi Oct 23 2008, 12:55

Ok! daca as fi ownerul acestui server,conditiile pentru care cineva ar primii admin ar fi acestea
1)activitate server,comportament exemplar,minim 2 saptamani jucate
2) activitate forum,minim 50 posturi
3)minim 10 demo cu codati (asta sa vedem daca stie sa faca diferenta intre unu bun si un codat)
4)sa cunoasca comenzile pe amx si adminmod



E!? ce parere aveti?

iar ca model de cerere:

Nume real:
Nick:
Localitatea:
functia ar trebuii sa inceapa la toti de la moderator si pe parcurs in functie de rezultate si daca ownerul considera ca respectivul merita,ii va marii acestuia gradul
Sus In jos
quest
Warrior
Warrior



Numarul mesajelor : 59
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 08/06/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeJoi Oct 23 2008, 17:43

eu nu inteleg de ce va bateti capu degeaba...ca si asa nu se respecta nimic Razz:P:P:P:P:P Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow
Sus In jos
gb
ImmortaL
ImmortaL
gb


masculin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 43
Localizare : Severin
Data de inscriere : 28/02/2008

Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: LoL   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitimeJoi Oct 23 2008, 18:57

lol! lol! lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Empty
MesajSubiect: Re: Schimbarea Modlului De Cerere Admin...   Schimbarea Modlului De Cerere Admin... Icon_minitime

Sus In jos
 
Schimbarea Modlului De Cerere Admin...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin by M@N@X
» Cerere Admin : ^sHs*
» cerere admin Crow
» cerere admin omni
» Cerere marire admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cs.basicnetwork.ro :: cs.basicnetwork.ro :: Sugestii-
Mergi direct la: