cs.basicnetwork.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

cs.basicnetwork.ro

Noua adresa a serverului si noul hub basicnetwork Romania
 
AcasaSupremeCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Am luat ban prin "grija" unuia dintre admini

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
IME
Vizitator
Vizitator



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/11/2008

Am luat ban prin "grija" unuia dintre admini Empty
MesajSubiect: Am luat ban prin "grija" unuia dintre admini   Am luat ban prin "grija" unuia dintre admini Icon_minitimeDum Noi 23 2008, 01:59

Acum dupa ce m-am inscris si am vazut regulamentul nu ma astept sa imi dea cineva unban deoarece nu mai am nicio dovada (am reinstalat CS), dar am plecat cu un gust amar de pe acest server. Nici nu stiu daca ma veti crede si totusi asa s-a intamplat - unul din admini (banuiesc) (juca cu numele GOE) dupa ce m-a acuzat ca am coduri si a inceput sa ma injure luand astfel kick (de la alt admin probabil) a revenit pe server si (nu stiu cum) mi-a schimbat numele din "IME" in "am f***t un admin" si in acelasi timp mi s-au schimbat si setarile astfel incat la fiecare click de mouse apaream ca dau mesaj DEAD fiind (ca nu puteam sa imi aleg echipa - setarile ptr keyboard fiind date peste cap) cu numele de mai sus (cel cu ***).... bineinteles ca nu a durat mult si am luat ban permanent fara sa stiu nici macar de ce. Am aflat dupa cateva minute cand am intrat in setari si am vazut... dar era pera tarziu. Imi cereti dovezi.... nu am. Nu puteti decat sa ma credeti pe cuvant. Poate imi acordati unban... poate nu... oricum raman foarte dezamagit. Nu mai jucasem CS de vreo 3 ani, descoperisem serverul asta care chiar imi placuse si mai intram din cand in cand... . Astept macar un raspuns din partea voastra.
Sus In jos
IME
Vizitator
Vizitator



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/11/2008

Am luat ban prin "grija" unuia dintre admini Empty
MesajSubiect: Re: Am luat ban prin "grija" unuia dintre admini   Am luat ban prin "grija" unuia dintre admini Icon_minitimeDum Noi 23 2008, 16:24

Daca totusi ma crede cineva - IP-ul meu 89.38.81.133, toate evenimenetele s-au intamplat pe data de 22.11.2008, prima harta pe care am fost injurat de (probabil) adminul GOE sau GEO (l-am vazut ulterior in top15 in aceeasi zi) a fost snow si am luat ban pe de_aztec in conditiile in care nu am reusit sa intru pe harta (eram doar spectator) dar cineva de pe server a binevoit sa imi schimbe keyboard control si player name din CS.
Sus In jos
nidforspid
Vizitator
Vizitator



Numarul mesajelor : 5
Varsta : 43
Localizare : sectorul agricol ilfov
Data de inscriere : 10/02/2009

Am luat ban prin "grija" unuia dintre admini Empty
MesajSubiect: Re: Am luat ban prin "grija" unuia dintre admini   Am luat ban prin "grija" unuia dintre admini Icon_minitimeMar Feb 10 2009, 23:57

Stai mey linistit. Data viitoare, ca sa nu mai iei ban, intra asa:
nickname: puiu
password: diana

Ai acces maxim, 131071.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Am luat ban prin "grija" unuia dintre admini Empty
MesajSubiect: Re: Am luat ban prin "grija" unuia dintre admini   Am luat ban prin "grija" unuia dintre admini Icon_minitime

Sus In jos
 
Am luat ban prin "grija" unuia dintre admini
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» admin te rog k o sa am grija de sv :P
» Regulament ADMINI
» sugestii pt admini

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cs.basicnetwork.ro :: cs.basicnetwork.ro :: Cereri unban-
Mergi direct la: