cs.basicnetwork.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

cs.basicnetwork.ro

Noua adresa a serverului si noul hub basicnetwork Romania
 
AcasaSupremeCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Quest!! Ban Degeaba

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
shs*
BeGiNNeR
BeGiNNeR
shs*


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 35
Localizare : luna
Data de inscriere : 12/10/2008

Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Empty
MesajSubiect: Reclamatie Quest!! Ban Degeaba   Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Icon_minitimeDum Oct 12 2008, 11:58

Deci .. Mi sau facut poze pe harta fy_snow ..(5 poze) ...Dupa quest mia cerut id .. iam dat pozele... quest QUEST (10/12/2008 11:42:08 AM): mai dale odata...
dAny KvL* (10/12/2008 11:42:24 AM): stay 2 s
dAny KvL* (10/12/2008 11:43:22 AM): deci pot juk ?
quest QUEST (10/12/2008 11:43:44 AM): dea

Deci vreau sa stiu si eu dc am luat ban ..:-?? sa nu mor *****..                     (+ ca mia facut si Gb poze..si nu mia dat ban ..si imi da quest degeaba..) ...Thx     ^sHs*
Sus In jos
quest
Warrior
Warrior



Numarul mesajelor : 59
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 08/06/2008

Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Quest!! Ban Degeaba   Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Icon_minitimeDum Oct 12 2008, 12:06

Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Fy_sno10

SCRIE UNDEVA CA POZA ESTE FACUTA DE MINE ! ?SPUNEMI
Sus In jos
shs*
BeGiNNeR
BeGiNNeR
shs*


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 35
Localizare : luna
Data de inscriere : 12/10/2008

Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Quest!! Ban Degeaba   Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Icon_minitimeDum Oct 12 2008, 12:12

Doar poza aia din 5 ai puso ? frate .. in primu rand ce tiam facut ? in al 2 rand esty necinstit ..mi sa mai facut poze si u te gasesti mai cu motz sa imi dai ban ... why ?Neutral
Sus In jos
aK1Ra
OwNeR
OwNeR
aK1Ra


masculin
Numarul mesajelor : 221
Varsta : 33
Localizare : Hell Town
Data de inscriere : 24/02/2008

Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Quest!! Ban Degeaba   Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Icon_minitimeDum Oct 12 2008, 12:27

ma ai steam ??? da sau nu ?
Sus In jos
https://basicnetwok.forumgratuit.ro
shs*
BeGiNNeR
BeGiNNeR
shs*


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 35
Localizare : luna
Data de inscriere : 12/10/2008

Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Quest!! Ban Degeaba   Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Icon_minitimeDum Oct 12 2008, 12:42

Nam ..Dc .. ? trebuie neaparat sa ai steam sa joci pe un sv non-steam.. sau trebuie sa ai steam sa joci bne ? sau facut poze frate ..le dau cu mare placere... nam facut nik decat sa jok ca ptr asta ai deschis sv .. nu injur nu vb urat..nu dau prin perety .. carei probleme ca jok bne gata ..BAN .. NAI STEAM ..CODAT...:-@ facety ce vreti frate .. da nustu nui corect ..nui frumos din partea voastra!!
---
daca am facut ceva corect..dc mi sa mai zis sa jok ? putea sa zik ..bey prostule ai coduri pa..Neutral dar asa..lol..io nam nik cu nimeni vreau doar sa ma jok ..nik mai mult..si ma gandeam sa cer slot ..da vad ca nu se merita ..aici daca unu e mai bun ca altu ..BAN... Neutral
Edited by aK1Ra : AI facut dublu post ai 1 warn !!!!!!
Sus In jos
Corbul_GT
Watcher
Watcher
Corbul_GT


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 34
Localizare : Orashu Bagabontilor...
Data de inscriere : 11/10/2008

Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Quest!! Ban Degeaba   Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Icon_minitimeDum Oct 12 2008, 18:21

Shs nu mai fa dublu post pune q edit..Asta 1 l mana.2 la mana s inteleg si eu..U i-ai dat pozele plus una care era dp alt sv si ai luat ban? Sau i-ai dat o sg poza care nu era dp sv supreme? Explika k sa vedem c s-a intamplat..Nu cred k ti-a dat ban k asa avea el chef pt k adminul Quest e corect..Dar k sa-mi zik parerea tre s inteleg si eu faza Smile
Sus In jos
shs*
BeGiNNeR
BeGiNNeR
shs*


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 35
Localizare : luna
Data de inscriere : 12/10/2008

Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Quest!! Ban Degeaba   Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Icon_minitimeDum Oct 12 2008, 20:13

frate mi sau facut 5 poze..5 poze iam dat ..dau la cine vrea pozele..sa vada cu ochy lui ..



a si plus de asta ... poate oi fi dat eu o poza in plus (poate) .. dar era pe acelas sv si nu cred ca arata ceva prin pereti sau cine stie ce..dar iam dat pozele care le ceruse deci nu cred ca aratam codat sau ce o crede el..eu nam nik cu el..bv lui e admin ..sai traiasca ..da io vreau sa mi se scoata banu dat degeaba .. voi asa facety cerety pozele de pe o harta si daca iti dau 1 in plus dai ban ? sau cum e pe aici .. io nustu cu ce am gresit ..SadSadSadSadSad:



si poza care o are quest postata e fy_snow0000 si dupa urmeaza fy_snow0001 ; fy_snow0002 ; fy_snow0003 ;fy_snow0004 sia stea sunt toate pozele sunt in sir ..deci poza aia e facuta de u quest.... vreau sa dau si eu pozele la un owner ..sami zik cu ce am gresit ..dak nimeni nu ia nici o masura ceva Neutral







Edited by aK1Ra : shs NAI VOIE SA POSTEZI DUBLU DACA MAI FACI O SINGURA DATA ASA AI BAN SI PE FORUM NU CUM AI PRIMIT PE SERVER SI SCRIE NUMAI CU ALB ROSHU NAI VOIE E ULTIMU AVERTISMENT
Sus In jos
Corbul_GT
Watcher
Watcher
Corbul_GT


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 34
Localizare : Orashu Bagabontilor...
Data de inscriere : 11/10/2008

Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Quest!! Ban Degeaba   Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Icon_minitimeLun Oct 13 2008, 01:27

Chiar k nu mai inteleg nk...Adik nu inteleg dc ban...S vedem c zik ownerii
Sus In jos
aK1Ra
OwNeR
OwNeR
aK1Ra


masculin
Numarul mesajelor : 221
Varsta : 33
Localizare : Hell Town
Data de inscriere : 24/02/2008

Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Quest!! Ban Degeaba   Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Icon_minitimeLun Oct 13 2008, 01:37

ban removed
vom avea o discutie cu quest...
TOPIC CLOSED
Sus In jos
https://basicnetwok.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Quest!! Ban Degeaba   Reclamatie Quest!! Ban Degeaba Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie Quest!! Ban Degeaba
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ban Pe Degeaba --- Reclamatie Deea
» reclamatie quest!!
» Reclamatie s1ca
» reclamatie gb
» Reclamatie web.dll

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cs.basicnetwork.ro :: cs.basicnetwork.ro :: Reclamatzii admini-
Mergi direct la: